Úvodní stránka > Aktuality > Vánoční strom rozsvítil posádku ve Staré Boleslavi

Vánoční strom rozsvítil posádku ve Staré Boleslavi

Rozsvícením vánočního stromu si v pátek 25. listopadu 2016 příslušníci posádky Brandýs nad Labem - Stará Boleslav připomněli nadcházející advent. U slavnostní chvíle nechyběl ani horký ovocný punč, který jistě přišel vojákům a občanským zaměstnancům v mrazivém počasí vhod. 

"Adventní čas je nejen očekávaným období plným radosti, klidu, rodinné pohody a setkání s blízkými přáteli, ale i čas bilancování nad uplynulým rokem", řekl na úvod společného setkání ředitel Agentury logistiky brigádní generál Jaroslav Trakal, a pokračoval: "A já pevně věřím, že v příštím roce budeme nadále pokračovat v úspěšné spolupráci, a že naše vzájemné soužití tady v posádce bude vždy jen přínosem pro plnění zadaných úkolů". Při vyslovení přání krásných svátků pro všechny rozsvítil pan generál vánoční strom, za což byl odměněn potleskem všech přítomných.

Sice bez punče, ale o to srdečnější setkání pak ještě čekalo na příslušníky 26. pluku velení, řízení a průzkumu. Příjemné překvapení totiž připravil plukovník gšt. Milan Malík, velitel pluku, a nejednalo se o nic jiného, než o rozsvícení vánočního stromku na chodbě štábu.

Nahoru